Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Učíme sa zážitkom - exteriérová ekoučebna

Informácie o spracovaní osobných údajov

Učíme sa zážitkom - exteriérová ekoučebna

Chceme realizovať vonkajšiu učebňu. Aktuálne je dvor zastaralý, herné prvky vyžadujú naliehavú výmenu. Zámer je vybudovať moderný a atraktívny priestor na vyučovanie v exteriéri.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Nakupiť potrebne vybavenie

Učíme sa zážitkom - exteriérová ekoučebna

OZ Škôlka Jankolova plánuje pomôcť pri obnove a úprave vonkajšej učebne a školského dvora MŠ Jankolova 8, ktorý je v súčasnosti zastaralý, väčšina herných prvkov vyžaduje naliehavú výmenu. Chceme pomôcť vybudovať moderný a atraktívny priestor na vyučovanie vo vonkajšom prostredí školského dvora tak, aby deti mohli byť vonku denne za každého počasia. Projektom „Učenie zážitkom“ chceme podporiť prebiehajúci celoročný enviromentálny program. Prostredníctvom naplánovaných zážitkových aktivít zvýšiť záujem o starostlivosť a ochranu prírody u predškolákov. Zo získaných finančných prostriedkov plánujeme vybudovať náučné tabule, sedenie na spoločné vonkajšie aktivity a bylinkové záhony na školskom dvore. Cieľom obnovy školského dvore MŠ Jankolová 8 je vybudovať pútavé a bezpečné prostredie pre deti a pedagogický zbor tak, aby čo najviac aktivít mohli plánovať vonku v akomkoľvek počasí. Učenie zážitkom podporuje zvedavosť a tvorivosť, tohtoročný rámcový didaktický program je zameraný na enviromentálnu výchovu. Modernizácia školského dvora je naplánovaná etapovo, s pripraveným návrhom ihriska a vonkajšej učebne a bylinkovej záhrady. Hľadáme možnosti, viaczdrojového financovania.

Mohlo by sa
vám páčiť

Darujme usmev

Adventný sociálny projekt cez ktorý sa pomohlo, posledných10 rokov, stovkám rodín v núdzi a mladým, ktorí potrebujú pomoc pokračovať sa vzdelávať.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Študentská výstava dizajnu a umenia

Veľká výstava maturitných prác z bratislavskej Školy dizajnu v Komunitnom centre Avion Shopping Park predstaví tvorbu z oblasti módy, fotografie, filmu, grafiky a produkt dizajnu.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt