Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: HASAM - Požiarna prevencia inak

Informácie o spracovaní osobných údajov

HASAM - Požiarna prevencia inak

Sme nadšení dobrovoľníci s cieľom priniesť osvetu požiarnej prevencie pre všetky skupiny ľudí, od najmenších škôlkarov po seniorov, interaktívnou, zábavnou a nenásilnou formou.

1 hlas

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

zakúpenie hasiacich prostriedkov, určených na tréning hasenia požiaru

Požiarna prevencia inak

Naším cieľom je rozšíriť povedomie najmä detí o požiarnej prevencii v domácnostiach a prostredníctvom hry im poskytnúť zručnosti v oblasti hasenia požiarov. Deti interaktívnym spôsobom pomôžu opičiakovi Rudovi zvládnuť požiare v jeho kuchyni, naučia sa správne volať na tiesňovú linku a s dobrovoľnými hasičmi si skúsia povolanie hasiča. „Na vlastnej koži“ si vyskúšajú ako sa manipuluje s hasiacim prístrojom a zistia aké iné hasebné prostriedky existujú a ako sa s nimi manipuluje.

Mohlo by sa
vám páčiť

LARPy s Adamovým dvorom

LARP(live action role-playing game) využívame v inovatívnom vzdelávaní, kde si v bezpečnom prostredí prostredníctvom zážitku môžu účastníci formovať postoje a sociálne zručnosti.

Dočítať sa viac

22 hlasov

Zatočme s tým!

Zakúpenie hrnčiarskeho kruhu pre deti zo Základnej školy, Lipová 183 na krúžok KERAMIKA.

Dočítať sa viac

1 hlas

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt