Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Darujme usmev

Informácie o spracovaní osobných údajov

Darujme usmev

Adventný sociálny projekt cez ktorý sa pomohlo, posledných10 rokov, stovkám rodín v núdzi a mladým, ktorí potrebujú pomoc pokračovať sa vzdelávať.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Vzdielavanie mladých a konkrétnu pomoc rodinám vo veľkej núdzi

Sociálny adventný projekt

“ Robte pre druhých dobre, robte veľa dobra. Nikdy to nebudete ľutovat.” Sv.Jan Bosco “ Darujme úsmev“ je adventný sociálny projekt, ktorý vznikol v roku 2014. Združenie exallievov v spolupráci so saleziánskou rodinou a so Slovenskou katolíckou charitou ponúka možnosť pomôcť konkrétnym ľuďom v núdzi. Spolupráca s ľuďmi, ktorí sa starajú o ľudí v núdzi, nám dáva možnosť konkrétnym skutkom podporiť konkrétnych ľudí, ktorých máme okolo seba. Pomôcť sa dá: *konkretnymi vecami (dá sa vybrať presnú rodinu, konkrétnu osobu, a podporiť veľmi adresne); sú to často bežne veci ktoré pre väčšina ľudí sú samozrejmosťou, ale ktoré chýbajú mnohym ľudom v denno dennom živote; *shoeboxami - alebo darčekmi pre deti (posledné 10 rokov, tisíce deti po celom Slovensku dostali konkrétny darček, vytvorený pre nich, inými deťmi alebo rodinami, ktorí sa podelia s predvianočnou radosťou); * finančnou podporou - ktorá je určená na vzdelavanie mladých v núdzi; *modlitbou. Projekt funguje od roku 2014 Vyzbierali sme viac ako: 71 737,74 eur Mali sme viac ako 1468 darcov Viac ako 266 dobrovoľníkov Obdarovali sme viac ako 677 rodín a stredísk. Darovali sme viac ako 2100 shoeboxov a viac ako 200 spotrebičov Viac ako 30 partnerov (firiem a organizácií) + desaťtisíce kusov konkrétnych potrieb pre konkrétnych ľudí v núdzi (oblečenie, obuv, trvanlivé potraviny, drogéria, kozmetika, hračky, školské potreby…) S vašou podporou dokážeme pomáhať ešte viac, tam kde je najviac potrebné! https://www.exallievi.sk/darujmeusmev/

Mohlo by sa
vám páčiť

Učíme sa zážitkom - exteriérová ekoučebna

Chceme realizovať vonkajšiu učebňu. Aktuálne je dvor zastaralý, herné prvky vyžadujú naliehavú výmenu. Zámer je vybudovať moderný a atraktívny priestor na vyučovanie v exteriéri.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Cantica Istropolitana, občianske združenie

Cantica Istropolitana ako novovzniknuté zborové teleso, ktorého členmi sú skúsení speváci, umelci. Ich vášňou je zborový spev.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt