Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Posuň TO

Informácie o spracovaní osobných údajov

Posuň TO

OZ Posuň TO organizuje charitatívne zbierky oblečenia, obuvi a hračiek po celom SR. Vyzbierané veci ďalej posúvame ľuďom v núdzi a nepotrebné alebo staré oblečenie recyklujeme.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Na vybavenie občianskeho združenia, aby mohlo aj naďalej fungovať a pomáhať.

Posuň TO - POMÁHAJ A RECYKLUJ

Občianske združenie Posuň To, sme vytvorili pre pomoc ľuďom v núdzi, ktorí sa ocitli v ťažkých životných situáciách, alebo si sami nevedia pomôcť. Organizujeme charitatívne zbierky oblečenia, obuvi a hračiek po celej SR. Vyzbierané veci následne vytriedime a rozdáme ľuďom, veci ktoré sú nepotrebné alebo poškodené recyklujeme. POMÁHAJ A RECYKLUJ

Mohlo by sa
vám páčiť

Komunitná terasa a záhrada

Upraviť komunitnú terasu a záhradu je náš sen - bude tak slúžiť ľuďom, ktorí sa zapájajú do našich aktivít.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Skautský tábor

"Zanechať tento svet lepší, než aký sme ho našli" je cieľ skautov na celom svete. V duchu s touto myšlienkou vychovávame mladých ľudí a pomáhame ich všestrannému rozvoju.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt