Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: 1000 a jeden skutok

Informácie o spracovaní osobných údajov

1000 a jeden skutok

Chceme vzbudiť záujem u mladých ľudí o svoje okolie aktívne -formou dobrovoľníckych prác. Docieliť, aby vyšli zo svojej komfortnej zóny, nabrali nové zručnosti a skúsenosti.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

nákup materiálu, ochranných pracovných odevov a občerstvenia pre dobrovoľníkov

1000 a jeden skutok

Chceme vzbudiť záujem u mladých ľudí o svoje okolie aktívne -formou dobrovoľníckych prác. Docieliť, aby vyšli zo svojej komfortnej zóny, nabrali nové zručnosti a skúsenosti. Prostredníctvom mnohých projektov financovaných z grantu chceme v meste Čadca a okolitých obciach s povolením samospráv revitalizovať , vymaľovať a zútulniť verejné priestranstvá obnoviť malé oddychové zóny, dať novú tvár zanedbaným plochám, vyčistiť ich, vyzbierať odpad a vysadiť novú zeleň.

Mohlo by sa
vám páčiť

Vytvorme čistú Zem

Sme nezisková organizácia, ktorá sa venuje osvete na podporu separácie odpadu, kompostovania ale aj predchádzaniu vzniku odpadu v základných a materských školách.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Komunitná záhrada - L-E-S-O-V-O o.z.

Od roku 2020 postupne budujeme komunitnú záhradu pre verejnosť, a našu domškôlkársku a domškolácku skupinu. Deti a naše okolie učíme základom permakultúrnych princípov.

Dočítať sa viac

1 hlas

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt