Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Zbierka na pomoc ľuďom s PTSD

Informácie o spracovaní osobných údajov

Zbierka na pomoc ľuďom s PTSD

OZ Mier Ukrajine po úspešnej zbierke na odmínovacie zariadenie Božena 5 spustilo zbierku na pomoc ľuďom s psychickými poruchami vyvolanými vojnovými zážitkami

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Terapeutické pobyty v Tatrach

Vyliečme vojnou poznačené duše Ukrajiniek a Ukrajincov

Vaša finančná pomoc bude určená na: horoterapiu – terapia turistikou, horolezectvom, prekonávanie prekážok, psychoterapiu – vedenú skúsenými psychoterapeutmi, ktorí ovládajú ukrajinský jazyk, muzikoterapiu, art terapiu (umelecká prax na asimiláciu novej skúsenosti), terapiu jogou, cvičením, ubytovanie pre účastníkov programu, dopravu skupiny zo štátnej hranice na miesto konania programu.

Mohlo by sa
vám páčiť

Mobilný hospic Most domov

Našim poslaním je sprevádzanie umierajúcich pacientov, ktorí sa túžia lúčiť v bezpečí domova, obklopení blízkymi. Aby odchádzanie z tohto sveta bolo v čo najväčšom prijatí a láske.

Dočítať sa viac

0 hlasov

OZ Hľadáme Dronom

Združenie dobrovoľníkov, ktorí chcú pomáhať pri hľadaní po nezvestných zvieratách, alebo osobách pomocou špeciálneho dronu s termovíziou.

Dočítať sa viac

1 hlas

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt