Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Spoločne pre inkluzívnu budúcnosť

Informácie o spracovaní osobných údajov

Spoločne pre inkluzívnu budúcnosť

Cieľom je poskytnúť podporu chránenej dielni, a tiež zabezpečiť materiály a servis pre výrobu reklamných predmetov. Zvyšíme tým povedomie o inklúzii a podporíme spoluprácu.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Nákup materiálov a servis strojov

Spoločne pre inkluzívnu budúcnosť

Projekt "Spoločne pre inkluzívnu budúcnosť" je zasvätený podpore chránenej dielne "Silnejší slabším" a ich zamestnancov so zdravotným postihnutím, vrátane jedincov s zrakovým a mentálnym hendikepom, ktorí by inak mali obmedzený prístup k tradičným pracovným možnostiam. Hlavným zámerom projektu je poskytnúť potrebnú podporu a zdroje na rozvoj zručností, vzdelávanie a profesionálny rast pre týchto jednotlivcov, čo im umožní úspešne pracovať v chránenej dielni. Okrem toho sa projektom budeme snažiť zabezpečiť dostupnosť materiálov a technológií potrebných na výrobu a tvorbu reklamných a dekoratívnych predmetov, ako aj riadny servis týchto strojov, čo je kľúčové pre efektívne fungovanie dielne. Vedľajším cieľom projektu je zvýšiť povedomie o dôležitosti inkluzívnej pracovnej sily a podporovať spoluprácu medzi chránenými dielňami a miestnymi podnikmi. Projektom tiež budeme uskutočňovat rôzne aktivity s cieľom podpory integrácie a sociálnej inklúzie, čo prispieva k lepšiemu životu a profesionálnym príležitostiam pre ľudí so zdravotným postihnutím. Celkovo sa tento projekt bude snažiť vytvoriť prostredie, kde každý jednotlivec má príležitosť rozvíjať svoj potenciál a prispievať k spoločnosti naplno, bez ohľadu na svoje zdravotné obmedzenia. Výťažky z predaja výrobkov v chránenej dielni neslúžia na obohatenie a platy zamestnancov, ale hlavne na ďalšie aktivity občianskeho združenia pre znevýhodnené skupiny obyvateľstva

Mohlo by sa
vám páčiť

PÁTRACÍ TÍM VÝCHOD

Sme dobrovoľníci pôsobiaci na Východe Slovenska, pomáhame rodinám a polícii pri pátraní po nezvestných osobách.

Dočítať sa viac

278 hlasov

Pomoc pre pacientov Mobilného hospicu v Bytči

V priebehu roka nášho fungovania sme pomohli dôstojne a bez bolesti odprevadiť cez 60 pacientov zväčša v pokročilých štádiách ochorení. Všetkým veľmi pekne ďakujeme za podporu.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt