Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Dotlač knihy Bol raz jeden malíček pre predčasniatka

Informácie o spracovaní osobných údajov

Dotlač knihy Bol raz jeden malíček pre predčasniatka

Kniha má pomôcť nájsť vhodné slová v náročných chvíľach – chvíľach, kedy malý hrdina či hrdinka bojujú o svoje zdravie a o svoje miesto v tomto veľkom svete.

4 hlasy

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Prostriedky budú použité na dotlač knihy Bol raz jeden malíček

Bol raz jeden malíček

OZ malíček je rodičovskou organizáciou, je združením rodičov predčasne narodených detí. Každé 13. dieťa sa na Slovensku aktuálne narodí predčasne, čo predstavuje približne 4 500 detí ročne. Sme oz, ktoré vzniklo v apríli 2011. Poskytujeme laickú i profesionálnu psychologickú podporu rodinám, nemocnice a rodičov bábätiek podporujeme časopisom, ktorý zdarma distribuujeme do 22 nemocníc aj spolu s darčekmi, ktoré sú s láskou vyrábané našimi dobrovoľníčkami. Dodávame balíčky s knihou Bol raz jeden malíček. Táto 16-stranová plne ilustrovaná kniha v podobe leporela pomáha navyše stimulovať očné svalstvo a zrak dieťaťa vďaka sýtym farebným kontrastom a jednoduchým obrázkom. A vďaka priestoru na prvú fotku či odtlačky rúčky či nožičky a na zapísanie prvých významných míľnikov, sa kniha stane aj "pamätníkom" pre rodičov a ich dieťa počas jeho hospitalizácie. Pomáhame neonatologickým odd. špeciálnym vybavením zlepšujúcim prospievanie dieťatka - zabezpečením klokankovacích kresiel, výhrevných postieľok, profesionálnych odsávačiek materského mlieka, špeciálnych hniezdočiek pre predčasniatka atď. Okrem toho máme niekoľko ďalších projektov, ktoré sú mimoriadne obľúbené u rodín - Prvá fotka bábätka, IP kamery nad inkubátormi, príručky pre rodičov, atď.

Mohlo by sa
vám páčiť

detský kútik pre deti s poruchou autistického spektra

Keďže detský kútik je v štádiu rekonštrukcie a sú spojené s ním veľké finančné výdavky rozhodli sme sa poprosiť nadáciu o pomoc.

Dočítať sa viac

89 hlasov

Rehabilitácie pre Maťka a Kubka

Maťko a Jakubko sú bratia, ktorí trpia genetickým ochorením. Majú mnoho zdravotných problémov, no vďaka pravidelným rehabilitáciám sa im darí napredovať. Sú však finančne náročné

Dočítať sa viac

164 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt