Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Internationale OPEN ACRO CUP 2024

Informácie o spracovaní osobných údajov

Internationale OPEN ACRO CUP 2024

Medzinárodné podujatie Akrobatickej Gymnastiky

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

technické a zvukové zabezpečenie podujatia

Internationale Open ACRO CUP 2024

Akrobatická Gymnastika na SR sa začala rozvíjať v roku 2023. Slovenská Gymnastická Federácia mala na Majstrovstvách Európy 2023 jedno DUO - dievčenský pár, ktorý získal postup na Majstrovstvá Sveta ACRO 2024. Týmto významným podujatím , ktoré sa uskutoční v októbri od 10.10 - 14.10.2024 , sa ACRO gymnastika na Slovensku predstaví v plnej kráse. Účasť potvrdilo 6 štátov , približný počet pretekárov bude 150 v 6 kategóriách / vek účastníkov bude od 5 rokov po 21 rokov /. International OPEN ACRO CUP 2024 sa na Slovensku uskutoční prvý krát a prvý krát sa na Slovensku v metropole východu budú o medaile uchádzať mládež a vrcholoví športovci v ACRO.

Mohlo by sa
vám páčiť

športuj aj na kolesách - BlueSky Butterflies

Florbal na elektrických vozíkoch je pre rôzne postihnutia. Aj napriek tomu, že nedokážeš udržať hokejku v ruke, môžeš športovať na plný plyn. Máme hráčov, ale potrebujeme vozíky.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Hra nám robí radosť

Futbalisti Mšk Novohrad Lučenec , ktorých je až 250 by potrebovali doplniť materiálne a tréningové pomôcky , aby mohli konkurovať ostatným tímom na Slovensku.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt