Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Hipoterapie DUŠIČKA

Informácie o spracovaní osobných údajov

Hipoterapie DUŠIČKA

Hipoterapie DUŠIČKA poskytuje rôzne formy hipoterapie, teda liečby s pomocou koní. Našou víziou je pomáhať skvalitňovať život (nielen) zdravotne znevýhodneným deťom a dospelým.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

prevádzka hipoterapií, technické, materiálne a personálne zabezpečenie

Hipoterapie DUŠIČKA

Hipoterapie DUŠIČKA poskytuje rôzne formy hipoterapie, teda liečby s pomocou koní. Sme občianskym združením, ktoré je plné mladých, zanietených ľudí a koní, pôsobiace na viacerých miestach na západnom Slovensku. Našou víziou je pomáhať skvalitňovať život (nielen) zdravotne znevýhodneným deťom a dospelým, ale aj ponúkať možnosť stráviť čas s tým najlepším zrkadlom ľudskej duše – s koňom. Občianske združenie Prostriedky získané v tomto projekte by sme využili na podporu prevádzky hipoterapií, na skvalitnenie služieb v rámci jej poskytovania a tiež materiálne a personálne zabezpečenie. Všetko s prihliadnutím na zdravie a wellbeing našich najcennejších stvorení - našich 11 koní.

Mohlo by sa
vám páčiť

Festival zdravia Čadca

Hlavnou myšlienkou Festivalu zdravia Čadca je priniesť obyvateľom mesta Čadca a Kysúc množstvo hodnotných informácií z oblasti zdravia tela, ale aj mysle, komplexne a zaujímavo.

Dočítať sa viac

1 hlas

Dobrodružstvo pre každého

Našim poslaním je pomáhať a spájať ľudí so zdravotným znevýhodnením prostredníctvom outdoorovych aktivít ktoré je možné zažiť spoločne bez ohľadu na mieru znevýhodnenia .

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt