Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Letné tábory pre onkologicky a kardiologicky liečené deti

Informácie o spracovaní osobných údajov

Letné tábory pre onkologicky a kardiologicky liečené deti

Tábor plný úsmevov a nádeje pre onkologicky, kardiologicky liečené deti. Medzi prírodou a priateľmi objavujú radosť a silu. Spolu tvoria nezabudnuteľné chvíle plné zábavy a podpory

1 hlas

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Úhrada nákladov spojených s realizáciou tábora - ubytovanie, strava, výlet

Letné tábory pre onkologicky a kardiologicky liečené deti

Naše letné tábory sú určené pre onkologicky a kardiologicky liečené deti a ich súrodencov vo veku 6 - 18 rokov. Tento rok sa uskutočnia v termínoch 6 - 13 júl a 13 - 20. júl 2024 neďaleko Liptovského Mikuláša. Sú zamerané na poskytovanie psychosociálnej podpory. Každý turnus je jedinečný, tematický a pomocou hry sa snažíme deti niečo naučiť. Minulý rok sme sa zaoberali robotikou a IT. Tento rok by sme sa chceli zamerať na finančnú gramotnosť. Okrem toho sa deti spolu učia zabúdať na svoje zdravotné problémy, budujú si sebadôveru a sebavedomie, objavujú nezávislosť, priateľstvo a zažívajú veľa zábavy. Celý deň je plný aktivít či už kreatívnych, športových, logických, ktoré si pre nich pripravia animátori - dobrovoľníci. Vďaka sponzorom boli všetky ročníky táborov zadarmo, čo predstavuje veľkú pomoc rodinám už aj tak značne zaťaženým finančne náročnou liečbou.

Mohlo by sa
vám páčiť

Rehabilitácie pre Maťka a Kubka

Maťko a Jakubko sú bratia, ktorí trpia genetickým ochorením. Majú mnoho zdravotných problémov, no vďaka pravidelným rehabilitáciám sa im darí napredovať. Sú však finančne náročné

Dočítať sa viac

164 hlasov

Plamienok

Sme nezisková organizácia, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja starostlivosti, smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny.

Dočítať sa viac

5 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt