Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Deti v terminálnom štádiu na východe Slovenska.

Informácie o spracovaní osobných údajov

Deti v terminálnom štádiu na východe Slovenska.

Domáca hospicová starostlivosť na východe Slovenska pre deti v terminálnom štádiu. Zabezpečenie komfortnej starostlivosti pre zomierajúce deti. Sprevádzanie a podpora celej rodiny.

2 hlasy

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Služby mobilného hospicu pre detských pacientov v domácej starostlivosti.

Podpora detí v terminálnom štádiu na východe Slovenska.

Bezplatné poskytovanie hospicovej starostlivosti v domácom prostredí na východnom Slovensku pre detských pacientov v terminálnom štádiu života. Zabezpečenie odbornej zdravotnej starostlivosti pre choré deti. Bezplatné zapožičanie zdravotníckych pomôcok a prístrojov.

Mohlo by sa
vám páčiť

Plamienok

Sme nezisková organizácia, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja starostlivosti, smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny.

Dočítať sa viac

5 hlasov

OZ OliSam

Získané finančné prostriedky by boli využite a rehabilitácie a terapie na zlepšenie zdravotného stavu.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt