Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Charitatívny projekt Onkomamky

Informácie o spracovaní osobných údajov

Charitatívny projekt Onkomamky

Projekt na podporu edukácie, pohybu zdravej stravy nielen pre onkologických pacientov.

1 hlas

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Na financovanie projektu - energie, prenájom plochy, letáky

SPOLOČNE ZA ŽIVOT

Pre dobrú vec sa snažíme spájať aj inými OZ preto aby: - sme sa stali hlasom tých, ktorí kričia, no nepočuť ich. - právo na dostupnú liečbu nebolo otázkou, ale voľbou. - sa pravidelné samovyšetrenie stalo samozrejmosťou. - sa pre život dôležité informácie dostali až k Vám. - sa pravidelný pohyb stal súčasťou Vašich životov s dôrazom na jeho pozitívny účinok na Vaše zdravie. Náš 3BOJ je jednou z ciest, na ktorej chceme ukázať, že dôležitý je nielen pohyb, ale tiež informácie o zdraví a prevencii. A my chceme byť na tejto ceste ľuďom nápomocní. A prečo práve 3BOJ? Pretože práve TRI KROKY sú veľmi dôležitou prevenciu k tomu, aby sa predchádzalo onkologickému ochoreniu alebo sa ho podarilo včas zachytiť. 1. krok SAMOVYŠETRENIE - 1x do mesiaca si spraviť poriadnu preventívnu prehliadku formou samovyšetrenia 2. krok EDUKÁCIA - dvoma očami pozorne čítaj a dvoma ušami pozorne počúvaj pre život veľmi dôležité informácie 3. krok POHYB - 3x do týždňa sa poriadne hýb Budeme veľmi radi ak sa nás rozhodnete v tomto našom projekte, v tejto našej aktivite podporiť. Veľmi by sme si priali, aby tento "prvý" ročník projektu bol dobrým začiatkom pre ostatné ročníky, ktoré chceme organizovať.

Mohlo by sa
vám páčiť

DARUJ KRV - DARUJ ŽIVOT

Pomáhame Slovensku zabezpečiť dostatok krvi po celý roka. Vzdelávame a motivujeme ľudí, aby krv darovali pravidelne. Pomáhame tak tým, ktorí darovanú krv pre svoj život potrebujú.

Dočítať sa viac

0 hlasov

weLive

Cieľom je pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám a využívanie benefitov a odporúčaní pri onkologickom ochorení, ale aj PREVENCIA pre širokú verejnosť.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt