Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: TeePee pre skautov

Informácie o spracovaní osobných údajov

TeePee pre skautov

Z tohto projektu by sme chceli zakúpiť 2 indiánske stany TeePee s príslušenstvom.

1 hlas

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

2 indiánske stany TeePee

TeePee pre skautov

Máme za sebou 9 ročníkov skautských táborov, na ktorých využívame podsadové stany. V každom z nich sú ubytované 2 deti, obvykle máme na tábore cca 50 účastníkov. Máme 10 vlastných podsadových stanov, ostatné si za poplatok požičiavame od iných skautských zborov. Veľmi by nám pomohlo, keby sme mali vlastné a nemuseli sa prispôsobovať termínom iných zborov. Z tohto projektu by sme chceli zakúpiť 2 indiánske stany TeePee s príslušenstvom, v ktorých vieme ubytovať 14 až 16 detí.

Mohlo by sa
vám páčiť

Dotlač knihy Bol raz jeden malíček pre predčasniatka

Kniha má pomôcť nájsť vhodné slová v náročných chvíľach – chvíľach, kedy malý hrdina či hrdinka bojujú o svoje zdravie a o svoje miesto v tomto veľkom svete.

Dočítať sa viac

4 hlasy

Rehabilitácie pre Maťka a Kubka

Maťko a Jakubko sú bratia, ktorí trpia genetickým ochorením. Majú mnoho zdravotných problémov, no vďaka pravidelným rehabilitáciám sa im darí napredovať. Sú však finančne náročné

Dočítať sa viac

164 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt