Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: NÁDEJ PRE KONE a ĽUDÍ, o.z.

Informácie o spracovaní osobných údajov

NÁDEJ PRE KONE a ĽUDÍ, o.z.

Záchrana týraných, zanedbaných a zneužívaných koní, poradenstvo, vzdelávanie a osveta.

2 hlasy

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Veterinárna starostlivosť

Postavme GIZI na nohy

Týraná kobylka Gizi (17 r.) dostala druhú šancu na život potom, čo bola zachránená z hrozných podmienok, doslova v hodine dvanástej. Zúbožená, vychudnutá na kosť a kožu, v zlom psychickom a fyzickom stave bola od majiteľa vykúpená a následne prevezená do bezpečia, odtiaľ špecializovanou Konskou záchrankou na Kliniku chorôb koní v Brne, kde sa aktuálne nachádza. Čaká ju dlhá cesta fyzickej a psychickej rekonvalescencie, počas ktorej budú potrebné financie na úhradu nemalých veterinárnych nákladov. Ma však veľkú šancu dať sa dokopy a potom žiť už len spokojný a šťastný život a na mieste, kde bude milovaná.

Mohlo by sa
vám páčiť

Azyl u Myšky o.z. - pomôžte nám pomáhať 🙏

Sme novovzniknuté občianske združenie, ktoré sa venuje pomoci chorým, opusteným zvieratám

Dočítať sa viac

0 hlasov

REGIONÁLNE CENTRUM Sloboda zvierat Presov

Sme Obcianske zdruzenie zaoberajúce sa pomocou, záchranou a starostlivosťou o mačičky a psikov, ktoré sú nechcené, stratené a vyhodené.

Dočítať sa viac

1 hlas

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt