Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Bábky v nemocnici

Informácie o spracovaní osobných údajov

Bábky v nemocnici

Bábky v nemocnici .To je divadlo, ktoré sa snaží o uľahčenie pobytu detí v nemocniciach.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Snažíme sa deťom ich pobyt v nemocniciach a liečebniach čo najviac spríjemniť.

Bábky v nemocnici

To je divadlo, ktoré sa snaží o uľahčenie pobytu detí v nemocniciach. Prinášame deťom do nemocnice veľa bábok - malých i veľkých, prinášame rozprávky a pesničky, prinášame možnosť hrať sa a rozprávať. Javiskom sa môže stať aj nemocničná postieľka. Nie je to len obyčajné predstavenie. Hráme s deťmi a pre deti. Ponúkame bezprostrednú komunikáciu, deti sa zapájajú do hry: napovedajú, pomáhajú, vymýšľajú príbehy, hrajú s bábkami a často sa zveria aj so svojím trápením. Tak to je tá naša medicína.

Mohlo by sa
vám páčiť

OZ Spoznaj náš svet

Keďže dobre poznáme problémy, s ktorými bojujú rodičia ťažko chorých detí, založili sme občianske združenie na pomoc týmto rodinám.

Dočítať sa viac

0 hlasov

OZ Podaj Pomoc

Zriadenie multifunkčného centra pre choré detičky, ktoré by v ňom okrem iného mohli hlavne rehabilitovať zadarmo. Podstatou je spojiť čo najviac ľudí, ktorý by pravidelne pomáhali.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt