Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: OZ pre Tobiaska

Informácie o spracovaní osobných údajov

OZ pre Tobiaska

Občianské združenie založené na účel pomoci ťažko postihnutého dieťaťa. Cieľom projektu je získať financie na zabezpečenie potrieb ťažko chorého dieťaťa.

1 hlas

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Finančné pomôcky budú použité na rehabilitácie, pomôcky a vitamíny

OZ pre Tobiaska

Tobiasko je dvojročný ležiaci chlapček. Narodil sa ako zdravé, donosené dieťa. Bohužiaľ sa pri pôrode nakazil streptokokom, dostal sepsu -zápal mozgových blán. Jeho život komplikujú a obmedzujú jeho diagnózy: epilepsia, atrófia CNS, atrófia zrakového nervu, hypotónia svalstva. Od svojich troch mesiacov pravidelne rehabilituje v rôznych súkromných rehabilitačných centrách. Zatiaľ sa dokáže pretočiť na bruško a späť. Pravidelným cvičením sa pomaličky spevňuje jeho slabé telíčko a my veríme, že vďaka pravidelnému cvičeniu sa čoskoro sám posadí. Finančne nákladné sú aj pomôcky ktoré Tobiasko potrebuje napr. špeciálna stolička nakoľko nedokáže sám sedieť, rehabilitačný kočík, chodítko ... Vaše financie pomôžu Tobiaskovi posúvať sa vpred aj keď malými krôčikmi.

Mohlo by sa
vám páčiť

OZ Podaj Pomoc

Zriadenie multifunkčného centra pre choré detičky, ktoré by v ňom okrem iného mohli hlavne rehabilitovať zadarmo. Podstatou je spojiť čo najviac ľudí, ktorý by pravidelne pomáhali.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Lepší Život pre Aničku o.z

Lepší život pre Aničku bolo založené pre dievčatko Anička, ktoré má diagnózy Epilepsia , Autizmus a hypotònia dolných končatín

Dočítať sa viac

18 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt